Ümraniye Şehirler Arası Nakliyat

Ümraniye Şehirler Arası Nakliyat Hizmetlerimize Hoş Geldiniz.

Ümraniye Şehirler arası evden eve nakliyat genelde insanların bir yerden başka bir yere taşındıkları zaman kullandıkları bir taşıma yöntemidir.

Ümraniye Şehirlerarası nakliyat önceleri ucuz kamyonların arkalarına gelişi güzel olarak yüklenir ve taşınırdı. Bir de hamalların o vurdumduymaz taşıma yöntemleri yok mu eşyaları bir oyana bir buyana çarpıp eşyaları kırıp dökmeleri de cabası. O kadar malzemeyi bizim toplayıp kolilememiz ve onları yerleştirmek için harcadığımız çabada yanımıza kar kalıyordu. Ev taşımak deyince insanlar tedirgin oluyor taşınmamak için bin bir türlü mazeret uyduruyorlardı. Çünkü çok zahmetli bir işti.

Ümraniye Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat ’ta Evi taşıyacağın kamyonu ayarla, evi topla, hamal bul taşıt bir sürü iş insan ister istemez lafından bile yoruluyordu. Taşınmak ayrı, masrafı ayrı yoruyor insanları. Birde kırıp döktüklerinde hiç bir sigortası olmayan eşyalar ziyan oluyor. Şimdi ise bunlar için özel firmalar kurulmuş nereden nereye taşınmak istiyorsan firmalara gidip konuşuyorsun. Gününü ve saatini veriyorsun.

Taşıyacak olan firma hiç bir şeye el sürdürmeden evindeki eşyaları kendileri toplayıp kendileri yerleştirtiyor. Ayrıca her hangi bir eşyaya zarar gelir diye eşyaları sigortalatıyorlar. Eşyaya gelen bir zarar olursa onu kendileri ya eşyanın değerini size ödüyor ya da o eşyayı size alıyor. Bunu yapmadıklarında siz tüketici haklarına gidip hakkınızı arayabiliyorsunuz.

Ümraniye Şehirlerarası Nakliyat Hizmetleri

Şehirlerarası Nakliyat eskiden insanlar bu kadar bilinçli değildi ve bazı haklar bu kadar aktif değildi. Mesela; eskiden bir eşya kırılsa veya hatalı çıksa insanlar haklarını arayacakları bir kurum olduklarını bile bilmediklerinden sessizce her şeyi kabul ediyorlardı. Şimdi ise halk bilinçlendikçe her şeyde insanlara haklarını aramaya başladı. Eşyan sigortalı ve taşınırken kırıldı veya bir yeri zedelendi. Taşıyan nakliyat firması o eşyanın hasar parasını vermek zorunda yoksa tüketici haklarına başvuru yaparak haklarımız olanı alabiliriz.

Eskiden eşya taşıyalım da ne ile olursa olsun derdik şimdi ise her şeyin bir kuralı var. Mesela kamyonlarla eşya taşımak yasak. Ümraniye Şehirlerarası nakliyat  tırları ile taşıyabilirsin. Herhangi bir usulsüz taşımacılık da cezalar çok ağır ve artık insanlar usulüne uygun bir şekilde eşyalarını taşıtıyorlar. Her şey yasalara uygun olmalıdır.